Исчезна скопјанка- сопругот пријавил во полиција

Исчезнала 30-годишна скопјанка, а нејзиното исчезнување во полиција го пријавил сопругот.

-На 21.02.2021 во 10.25 часот во Полициското одделение Сарај, Т.Б.(35) од с.Рашче, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Т.С.(30)- велат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2021 - 17:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега