Кралицата Елизабета ги насмеа гостите: Сече торта со меч (ВИДЕО)

  

Кралицата Елизабета вчера присуствуваше на ручек организиран од едукативната добротворна организација „Edem Project“ заедно со Кејт Мидлтон и Камила.

По тој повод, таа требаше да исече голема торта. На задоволство на присутните, кралицата беше видно расположена, па реши да ги покаже своите вештини, сечејќи ја тортата со меч.

13.06.2021 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега