Шеги на Заев: Кочи Мицко нече мочи (ВИДЕО

Мал дел од говорот на Заев на митингот во Пробиштип

 

06.10.2021 - 22:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега