Скопје: Две девојчиња претепале своја врсничка

На 21.05.2022 во 00.20 часот во СВР Скопје, С.И.(40) од Скопје пријавил дека на 20.05.2022 околу 23.30 часот на ул.„Костурски Херои“ неговата малолетна ќерка била физички нападната од две малолетнички. Се работи на расчистување на случајот. 

21.05.2022 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега