Анастасија во костум за капење ги воодушеви фановите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ замина на заслужен одмор со своето момче, фудбалерот Немања Гудељ.

Пејачката речиси секој ден објавува сториња на Инстаграм од избраната дестинација, а овој пат изненади многу следбеници.

Имено, Ражнатовиќ пред огледало се снимаше во костим за капење, покажувајќи ги нејзините облини, а со тоа ја воодушеви машката популација.

20.06.2022 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега