Фаталната ќерка на кралот на оргиите е брутално згодна: Во минијатурното бикини ги покажала сите свои атрибути

На неодамна одржаната Недела на бикини во Mајами една од највпечатливите манекенки била 19-годишната Лусијана Бејнон.

Оваа девојка со убаво лице и неверојатно долга коса била вистински магнет за погледи, а неодамна предизвикала вистински „хаос“ на една од плажите во Мајами.

Таа уживала во морските бранови во друштво на непознат маж, а била и полна со самодоверба.

На плажата таа уживала во минијатурното бикини, а на фотографиите може да погледнете колку убаво изгледа.

Ова бикини ја истакнало прекрасната фигура на Лусијана, задникот и градитe, но и рамниот стомак и тесниот струк.

Тешко е да се остане рамнодушен на нејзиното извајано тело, па не е ниту чудно што на социјалните мрежи ја следат над 110 илјади луѓе.

Инаку, оваа млада дама е ќерка на контроверзниот австралиски бизнисмен Тревис Бејнон, попознат како Kендимен кој се прославил со раскошниот начин на живот и фактoт дека живее со неколку жени и девојки истовремено.

Лусијана живеела со својата мајка, некогашен мис на светот Нинибет Беатрис во Австралија, ни пред две години најавила дека засекогаш ќе се пресели во Америка.

„Сакам да станам ангел на Викторија Сикрет и на крај да станам супермодел. Кога еден ден моето време ќе помине, зошто сите знаеме дека моделингот не трае вечно, тогаш ќе се вклучам во семејниот бизнис“, изјавила таа во 2019 година.

23.07.2021 - 18:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега