(ФОТО) „Жешко“ издание од Ријана кој никој не го очекуваше: Жените завидуваат, мажите не трепнуваат

Светската пејачка Ријана повторно ги остави запрепастени своите следбеници, но и светската јавност. Со својата последна направена фотосесија, каде позира во црвена долна облека, рекламирајќи го сопствениот бренд, предизвика сите жени да и завидуваат, а машките да не трепнуваат.

Последните три фотографии на нејзиниот Инстаграм профил, ги „запали“ социјалните мрежи. Ја истакна совршената форма на телото, позираше во црвена долга облека, додаде накит и високи потпетици, Ријана со поглед ја импресионираше светската јавност.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

17.01.2022 - 20:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега