Им го крена притисокот на своите фанови- Станија во најжешко издание досега (ФОТО)

Напознатата старлета на Балканот ја имаме видено во секакви провокативни изданија на социјалнитре мрежи, но секогаш знае да изненади.

Овојпат Станија позираше седната покрај када а на себе носеше неккви свилени траки кои потсетуваат на најминијатурното бикини кое некогаш го имте видено, а едвај ги покриваше интимните делови.

Градникот пак едвај ги задржа бујните гради на старлетата.

Погледнете: 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2021 - 12:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега