Има 59 години, а остава без здив: Лидија Вукичевиќ мами погледи на плажа (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ се опушти на плажа и покажа со што располага.

Таа уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм кога сподели неколку фотографии и снимка од нејзиното извајано тело.

Многумина не можат да поверуваат дека Лидија за помалку од еден месец ќе наполни 60 години, со оглед на тоа што изгледа одлично.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

26.06.2022 - 12:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега