Избоден скопјанец сред бел ден

На 20.05.2022 во 18.00 часот во СВР Скопје, Ш.Љ.(20) од Скопје пријавил дека околу 15.30 часот на ул.„Димитрие Чуповски“ лицата К.А. и Н.„Н“ физички го нападнале, по што К.А. со остар предмет му нанел убодна рана на ногата. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

21.05.2022 - 16:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега