Ја наполни кадата и се испружи: Ива Спасовска покажа како треба да ужива секоја дама (ВИДЕО)

Македонската дизајнерка Ива Спасовска деновиве е главна тема на разговор меѓу македонската јавност. Спасовска ја започна летната сезона во прекрасниот Бодрум, Турција. На својот профил, на социјалната мрежа „Инстаграм“ споделува фотографии и видеа од местата и хотелите во кои ужива. 

Но, нејзиниот вчерашен пост го привлече вниманието на сите. Модната дизајнерка објави видео на кое прикажува како вистински треба една дама да ужива. Ја наполни кадата од хотелската соба со вода, си отвори шише освежувачка вода и ги испружи долгите нозе да се одмори.

Ова видео предизвика „вртоглавица“ особено кај машкиот пол. Очигледно е дека Спасовска внимава на исхраната и на својата линија. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by I V A S P A S O V S K A (@ivaspasovska_)

03.06.2022 - 20:06
Фото: 
Принскрин Инстаграм Ива Спасовска

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега