Јелена Розга ги воодушеви фановите во несекојдневно издание (ФОТО)

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот профил објави фотографија во несекојдневно издание. Пејачката која најчесто ја гледаме во елегантно издание или ултракратки фустани и штикли овој пат се одлучи за долг кариран фустан и црни чизми.

Фановите воодушевени. „Убава и згодна“, „Посебна си“, „Засекогаш најубава“ се само дел од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on Sep 28, 2020 at 11:27am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 19:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега