Ким Кардашијан го откри богатото деколте - сите и завидуваат (ФОТО)

Ким Кардашијан повторно се врати во акција. После повеќе фотографии на социјалните мрежи каде го покриваше целото тело, реши повторно да се разголи и да ги „запали“ социјалните мрежи.

Странските медиуми велат дека ова го прави за инает на Канје, нејзиниот бивши сопруг кој веќе има друга понежна половина.

Ким реши да го открие своето деколте и да направи повеќе фогорафиии, на кои сите жени и завидуваат, а мажите не трепнуваат.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

13.01.2022 - 23:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега