Марјана Станојкоска во неочекувано издание: Без шминка и во ноќница (ФОТО)

Познатата македонска водителка и модел Марјана Станојкоска ги изненади своите следбеници и се појави во неочекувано издание.

Таа објави Инстаграм приказна, каде позира целосно без шминка и во ноќница, во соработка со македонски бренд.

Сите обожаватели беа вчудоневидени, бидејќи се научени својот „гуру“ да го гледаат во свечени тоалети. Но, Станојкоска докажа дека изгледа прекрасно и во друго издание, односно без грам шминка и во ноќница.

 

13.01.2022 - 23:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега