Никој не и верува дека е на прагот од шестата деценија: Русокосата Аргентинка освен облините има и интересни занимања (ФОТО)

Нејзиното име е Лорена Фабијана Колота, но го користи уметничкото име Сабрина Саброк. Родена е во Аргентина, сега во Хјустон, Тексаси наскоро ќе наполни 50 години.

Сликите што ги објавува на социјалните мрежи се провокативни, но никој не верува дека се приближува кон 6-та деценија и сите мислат дека е многу помлада. Таа објави компаративни фотографии кои покажуваат како била порано и како изгледа сега.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sabrina Sabrok (@sabrinasabrokreal)

Таа е во брак веќе пет години со музичар кој е 15 години помлад од неа и тоа го наведува како една од причините за нејзината младост. Таа за себе вели дека е музичар и дека е во метал бенд, па дури објавила и некои песни. Меѓу другите занимања, таа се занимава со моделирање и работи во индустријата за возрасни, а на своите профили ги запознава своите следбеници со секојдневниот живот. Таа има направено голем број на операции, а исто така вели дека нејзините гради се едни од најголемите во светот.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sabrina Sabrok (@sabrinasabrokreal)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sabrina Sabrok (@sabrinasabrokreal)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sabrina Sabrok (@sabrinasabrokreal)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.03.2021 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега