Падна Фејсбук

Повеќе корисници на социјалната мрежа Фејсбук од светот пријавија проблеми со апликацијата.

Корисниците имаат проблеми со најавата и функционирањето на апликацијата.

Проблемот започна вечерва околу 21 часот.

16.06.2023 - 21:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега