Поради Инстаграм 4 пати го зголемувала задникот: Не знам што ми вбризгуваат, само легнувам и се надевам на најдоборото

Дани Банкс е многу популарна на Инстаграм каде ја следат повеќе од 6,5 милиони луѓе, а се прославила токму благодарение на голите фотографии на кои во прв план се нејзините облини.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danii Banks  (@danii.banks)

Нејзината опседнатост со зголемувањето на задникот ја довела на малите екрани каде гостувала во позната емисија, во која се зборува за животните приказни на оние кои подлегнале на естетски операции кои тргнале на лошо, пишува Мирор.

Дани открила дека за големување на задникот се одлучила затоа што чувствувала дека поради социјалните мрежи мора да има совршено тело.

Таа не се одлучила на бразилско подигнување на задникот, туку 4 пати вбризгала хидрогел.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danii Banks  (@danii.banks)

Фрапантен е податокот дека со тие третмани започнала во 2014 година. Исто така признала дека не се грижела за безбедноста, па третманите ги правела во подрум во спа центар.

Ваквите корекции се технички илегални во САД, но мноу лесно достапни на црниот пазар.

„Само сакам голем задник. Не знам што има во инјекциите, легнувам и се надевам на најдоброто“, рекла таа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danii Banks  (@danii.banks)

23.07.2021 - 18:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега