Се запалија две возила во скопски Аеродром

Денеска (21.11.2023) во 06.33 часот во СВР Скопје пријавено е дека на подрачје на општина Аеродром настанал пожар во патничко возило „пежо“, сопственост на Т.С. и патничко возило „санг јонг“, сопственост на К.Х.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

21.11.2023 - 16:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега