Скопјанец натепан од соседот во Ѓорче Петров

Вчера во 21.40 часот во СВР Скопје, И.Н.(49) од Скопје пријавил дека во 21.20 часот на подрачјето на Ѓорче Петров физички бил нападнат од неговиот сосед С.И..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

11.06.2024 - 17:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега