Скопјанец претепан од неколку лица

Полициската станица Центар информира дека вчера во 23.04 часот добила пријава за тепачка.

Д.М.(20) од Скопје пријавил дека околу 22:00 часот на ул.„Димитрие Чуповски“ бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

05.08.2022 - 19:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега