Скопјанка истепана од нејзината свекрва

Скопјанка во полиција пријавила дека била истепана од нејзината свекрва во скопска Гази Баба.

Синоќа во 20.45 часот во СВР Скопје, 41-годишната жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва. С.М..

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

11.06.2024 - 23:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега