Скопје: Татко си ја претепал сопствената ќерка

На 20.05.2022 во 16.30 часот во СВР Скопје, Ј.Б.(38) од СКопјре пријавил дека околу 13.30 часот на ул.„Цветан Димов“ неколку лица физички ја нападнале неговата малолетна ќерка. Се работи на расчистување на случајот. 

21.05.2022 - 16:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега