Татко си ги нападнал двете ќерки, мајка им викнала полиција

На 11.06.2024 во 14:00 часот во Полициското одделение Петровец, 41-годишна жена  од скопско село пријавила дека на 09.06.2024 нејзиниот поранешен сопруг Н.С. физички ги нападнал нивните две малолетни ќерки.

Според пријавата, за време на насилството, тој употребил и тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

12.06.2024 - 16:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега