Тон емоции: Даниел Кајмакоски стопен во најубавата прегратка на светот

Победникот на Икс- Фактор и наш поранешен евровизиски претставник, Даниел Кајмакоски, живее убави и исполнети семејни денови, особено откако стана татко по вторпат и го доби синот Стефан.

Наследникот Кајмакоски веќе е потпораснато бебенце кое пред еден месец наполни една година. Тато Даниел е апсолутно предан на својот син и секој момент по работа го користи за да го гради односот татко- син и да создава спомени кои ќе траат засекогаш.

28.05.2024 - 23:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа