Уапсен манијак во Гази Баба: Допирал девојка по телото и се самозадоволувал

На 27.09.2022 во 14.30 часот на подрачје на Гази Баба, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода е В.Б.(62) од с.Трубарево, скопско, постапувајќи по пријава на 18 годишна скопјанка, дадена околу 12.30 часот, според која во с.Трубарево тој ја допирал по телото и се самозадоволувал, информираат од МВР.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

28.09.2022 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега