Во Дунав извлечено тело на жена

Тело на жена (60) вчера било извлечено од Дунав во белградската населба Борча.

Телото било во процес на распаѓање.

По наредба на Вишото јавно обвинителство во Белград, наредена е обдукција со токсикологија.

10.06.2024 - 10:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега