ВО ЖИВO: Граѓански митинг на Пендаровски во Гевгелија

Започна митингот на Стево Пендаровски, кандидатот на СДСМ за претседател во Гевгелија. 

Во продолжение ја пренесуваме атмосферата во ЖИВО од Гевгелија.

11.04.2024 - 20:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега