Бриел Бирман го покажа задникот на Бахамите (ФОТО)

 

Бриел Бирман во вторникот го покажа своето совршено обликувано тело во нова серија фотографии на социјалните мрежи.

25-годишната ѕвезда на реалити ТВ-серијата Don’t be Tardy ги информира своите следачи на Инстаграм дека минатиот викенд го поминала на плажа во Насау на Бахамите, место каде што често одмора во текот на летото.

Инфлуенсерката на себе има портокалово бикини од SaltyK Swim, компанијата на мајка ѝКим Золчиак-Бирман, кој одлично ѝ прилега на нејзиниот бронзен тен.

01.06.2022 - 23:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега