ФОТО: Лила со раскошно деколте најави „нешто ново“

Една од најпознатите македонски ТВ-водителки Лила Филиповска уште еднаш ја покажа својата убавина , но и нејзиното бујно деколте.

По модниот новогодишен едиторијал за познатата македонска дизајнерска куќа, Лила повторно во соработка со нив најави нешто ново, а во најавата  сподели фотографија на кое ги истакнува нејзиното раскошно деколте.

„Нешто ново доаѓа..“ напиша Лила, а сите со нетрпение очекуваат да видат за што се работи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2021 - 11:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега