ФОТО: Родена е како маж, а тврди дека спиела со половина тим на Реал Мадрид

Популарната шпанска ријалити ѕвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни објави.

Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи со неколку фудбалери на Реал Мадрид.

"Имав секс со многу фудбалери, претежно со оние од Реал. Во еден од нив, кој е многу познат, се вљубив. Го скрив тоа од светот", рече тогаш Амор и објасни дека сè се случило во 2013 година.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

Амор тогаш откри дека споменатиот фудбалер е маскиран геј човек.

Тој е прикриен хомосексуалец, тој едноставно не може да го каже тоа заради хомофобијата во фудбалот “, додаде таа.

По оваа изјава, нејзината популарност скокна до ѕвездите. Таблоидите го следат секој чекор, а таа се обидува да им ја олесни работата што е можно повеќе со своите провокативни соопштенија.

Амор објави фотографија на Инстаграм каде се бакнува со својата мајка додека едната рака ја држи на градите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

 

„Единствената вистинска љубов си ти“, напиша Ромеира.

Амор никогаш не криеше дека е родена како маж и дека го сменила полот.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 08:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега