Семејна драма: Маж ја истепал мајка си, синот и сопругата

На 11.06.2024 во 15.30 часот во СВР Тетово, 49 – годишна тетовка пријавила дека нејзиниот сопруг Н.Љ. физички ги нападнал неа, нивниот малолетен син и неговата мајка, информираат од полицијата, соопшти полицијата.

Оттаму додаваат дека со целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

12.06.2024 - 11:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега