Славната убавица во заводливо издание ги покажа своите облини (ФОТО)

Бразилската манекенка Изабел Гулар важи за една од најзгодните на светот, а дека таквиот eпитет го заслужува, докажува со секој нареден ден на фотографиите и видеата кои ги објавува на социјалните мрежи.

Убавата 37-годишна девојка, која се прославила како ангел на „Викторија сикрет“, неодамна на социјалната мрежа Инстаграм споделила кратко видео од некој сет на кој заводливо игра и кокетира со камерата и тоа во ефектно, едноделно бикини со цветен дезен.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)

08.06.2022 - 20:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега