Тажни вести од Прилеп: Исчезнатиот прилепчанец бил пронајден мртов

Александар Јошески од Прилеп по кого се трагаше неколку дена, синоќа е пронајден мртов, јавија членови на неговото семејство.

„Го пронајдовме. Ви благодарам на сите за помошта. Бог да го прости, не е веќе меѓу нас“, напишаа најблиските.

Јошески исчезна на 21 февруари, а последен пат бил виден кај автомеханичар „Цуцуло“.

23.02.2024 - 09:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега