ВИДЕО: Хит на денот - се јави во бифето на Владата и нарача кафиња за сите што протестираат

05.07.2022 - 13:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега