Исчезна младо момче во Македонија: Ако го видите јавете се на 192

Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од нас. Горно Оризари.

Младоро момче е восоко 190см. има тежина од околу 90 килограми.

Стефан е облечен во црна маица, бермуди и бели патики.

За било каква информација јавете се на 192.

12.06.2024 - 22:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега