Кралицата на разголените фотографии повторно ги почести своите фанови- под туш, мокра и во танга таа танцуваше за нив (ВИДЕО)

Манекенката и фитнес инструкторка Анела Сагра го полуде светот со провокативни фотографии, кои ги објавува на својот Инстаграм скоро секој ден.

Нејзините следбеници со ентузијазам го коментираат ја коментираат секоја, а неодамна се приклучи на ТикТок, па наместо фотографии, споделува кратки клипови во кои разголена танцува и ги покажува нејзините облини.

Сега сподели видео под туш, мокра и во танга таа танцуваше за своите следбеници.

Погледнете: 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANLLELA SAGRA (@anllela_sagra)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANLLELA SAGRA (@anllela_sagra)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANLLELA SAGRA (@anllela_sagra)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2021 - 09:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега