Лога: Дочекавме претседателот да не ја признава сопствената држава

Имавме денови кога не бевме признати како држава од други држави, дури ни од соседите; не ни беше признат јазикот, црквата, историјата. Но, го дочекавме денот кога претседателот не ја признава сопствената држава, напиша Кренер Лога на социјалната мрежа Фејсбук. 

12.06.2024 - 12:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега